iOdhadce

iOdhadce.cz prostřednictvím VIPAPP nabízí slevu 5% na modul Odhady online.

Poskytuje zejména služby spojené s oceňováním nemovitostí (odhady nemovitostí, znalecké posudky, odhady online, odborná vyjádření, PENB a další). Tento nadčasový internetový projekt propojuje zákazníka se soudními znalci v oblasti oceňování nemovitostí. Spolupracuje také s experty zabývajícími se prodejem, dražbou, odhadem, financováním a veškerým servisem týkající se realit.

Odhady online

Zpracujeme Vám informativní odhad obvyklé ceny nemovitosti (odhad bytu, odhad rodinného domu, odhad chaty, odhad garáže nebo odhad pozemku) umístěné kdekoliv na území ČR.

Znalecký posudek

Vyhotovíme Vám znalecký posudek na nemovitosti po celé ČR. Pro:bankovní účely (hypotéky), finanční úřady (k dani z nabytí), exekuční řízení (dražby), vypořádání SJM, insolvenční řízení a jiné. Případně Vám vypracujeme směrnou hodnotu na nemovitost.

Vyjádření pro notáře

Vypracujeme Vám odborné vyjádření o obvyklé ceně nemovitých věcí pro účely dědického řízení, neboli vyjádření pro notáře.

PENB

Průkaz energetické náročnosti budovy udává celkové zhodnocení objektu z energetického pohledu. Nutný před prodejem nemovitosti. Objednejte si PENB z pohodlí vašeho domova.

Zpracujeme Vám informativní odhad obvyklé ceny nemovitosti umístěné kdekoliv na území ČR.

Pro zobrazení přístupu se přihlaste

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial