Regus

Flexibilní pracovní prostory na hodinu, na den nebo na řadu let.

Regus provozuje více než 3000 byznys center v 900 městech a 120 zemích světa (pro kompletní seznam center klikněte zde – www.regus.cz/citysearch). Všechny byznys centra nabízejí nejen plně vybavené kanceláře s nepřetržitou administrativní podporou a konferenčními místnostmi, ale i virtuální kanceláře. Kvalita a profesionální přístup, který oceňují klienti po celém světě, jsou klíčem k úspěšnému rozšiřování sítí byznys center Regus.

Kanceláře
Plně vybavené pracovní prostory s IT službami, které rostou společně s vaší firmou – pro jednu osobu i pro celý tým.

Coworking
Místo u stolu v neformálním sdíleném prostředí; k dispozici na základě principu „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“ – nebo si můžete zarezervovat svůj vlastní stůl.

Virtuální kancelář
Dokonalá image pro vaši firmu – prestižní adresa, vyřizování telefonních hovorů, příjem a třídění pošty a využití kanceláře.

Businessworld
Globální přístup do pracovních prostor k příležitostnému využití a řada úrovní členství, které splní požadavky všech rozpočtů a způsobů práce.

Zasedací místnosti
Profesionální prostory pro jednání, prezentaci, školení či pohovory – k dispozici je Wi-Fi, projektory, bílé tabule a podpora ze strany našeho týmu.

Objednejte si termín prohlídky prostřednictvím poptávkového formuláře.

Pro zobrazení poptávkového formuláře se přihlaste

V případě, že uzavřete smlouvu na produkty společnosti Regus náleží Vám odměna dle aktuálního Sazebníku odměn VIPAPP.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial