Infineo

Inteligentní webová aplikace pro finanční poradce na tvorbu finanční analýzy a investiční plánování bez nutnosti instalace.

Průlomová responzivní webová aplikace INFINEO pro finanční poradce, která zajistí perfektní a přehlednou databázi klientů, komplexní finanční analýzu a okamžitou dosažitelnost veškerých dat, vstupních i výstupních. Jediné co potřebujete je připojení k internetu. Vaše smlouvy, faktury a data klientů budou vždy s Vámi a všude tam, kde je budete potřebovat.

Přínosem systému INFINEO je nejen jeho komplexnost, ale také přehlednost, jednoduchost a neustálá dostupnost veškerých dat, čímž systém INFINEO usnadňuje a zefektivňuje práci finančního poradce.

INFINEO pozvedává finanční poradenství na vyšší a sofistikovanější úroveň, než jaká je v České republice běžná. S online systémem INFINEO dosáhnete vyšší produktivity, časové úspory a nových řešení mnohem snáze, než jak jste byli zvyklí. K tomu budete mít kvalitní výstupy poskytované klientům stále při ruce.

INFINEO nabízí přehlednou správu a adresář klientů, filtrování a spojování s dalšími klienty, což výrazně usnadní práci v rámci řešení pojištění pro více členů jedné rodiny, partnery apod.

Ceny

MĚSÍC

280 Kč

339 Kč s DPH

ROK

2 800 Kč

3 388 Kč s DPH

2 ROKY

5 040 Kč

6 098 Kč s DPH

Pro zobrazení vstupu do Infineo se přihlaste.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial