Úvodní stránka/Pojištění/Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Top Pojištění

Nabízíme možnost porovnání nabídek pojištění, které vám poskytuje a následně zprostředkuje společnost Top-Pojištění.cz s.r.o.

Proklikem klient uzavírá sám pro sebe pojištění přímo u Top-Pojištění.cz.

Porovnej24

Porovnej24.cz Vám doporučí to nejvýhodnější pojištění na trhu a pomůže Vám s případným sjednáním.

Proklikem klient uzavírá sám pro sebe pojištění přímo u Porovnej24.cz.

Poskytovatel prohlašuje, že nemá oprávnění ke zprostředkování pojištění nebo zajištění a nevykonává žádnou činnost vedoucí ke zprostředkování pojištění, na kterou se vztahuje zákon č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, ve znění pozdějších předpisů. Poskytovatel pouze prostřednictvím Webových stránek zjišťuje obecný zájem Klienta o uzavření pojistné smlouvy a tyto informace se souhlasem Klienta předává Partnerům jako Obchodní tipy. Pojistné produkty a jiné produkty finančního trhu poskytované Partnery Poskytovatele jsou podrobně popsány a vysvětleny v článku 7. Všeobecných obchodních podmínek Poskytovatele.

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn

Nejoblíbenější benefity

CK Blue Style

Díky exkluzivní spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Blue Style Vám nabízíme 6% slevu z ceny first minute a last minute zájezdů.

Top Pojištění

Pomůžeme Vám s výběrem kvalitního cestovního pojištění, prostřednictvím naší kalkulačky pojištění. Je to jednoduché, rychlé a přehledné.

Booking.com

On-line rezervační systém s největší databází hotelů na světě.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial