Mediestetik

Sleva na laserové epilace ve výši 50% a zvýhodněné ošetření PRP, které stojí namísto 5000 Kč pro VIPAPP klienty 3 500 Kč.

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Téměř dvacet let představuje značka Mediestetik exkluzivitu, prémiovou kvalitu a vysokou odbornost spolu s inovativními metodami a nejmodernějším technologickým vybavením.

V České republice začala síť klinik Mediestetik působit v roce 2010 a díky své bohaté historii a zkušenostem ze svých 30 evropských poboček ihned začala určovat trendy na tuzemském poli estetické dermatologie – přinesla sem například originální patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting®, revoluční bezoperační lifting Thermage®, či převratné švýcarské metody buněčného omlazování RegenPlazma® a RegenMatrix®.

LASEROVÁ EPILACE

Laserová epilace pomocí alexandritového laseru Candela GentleLase® je jako jediná patentovaná federálním úřadem pro léčiva v USA (FDA) jako prokazatelně účinná. Ošetření je velmi rychlé, díky speciálnímu systému chlazení pokožky bezprostředně před laserovým impulsem a po něm je ošetření také takřka bezbolestné a jeho výsledky jsou skutečně trvalé. Jak přesně laserová epilace funguje? Paprsek alexandritového laseru proniká k vlasovým cibulkám a vyvolává jejich tepelnou destrukci, další chloupky proto zkrátka nemají odkud růst. Nejde tedy o depilaci, což je pouhé povrchové odstranění nežádoucích chloupků, nýbrž o epilaci, což je odstranění ochlupení i s vlasovými cibulkami.

PLAZMALIFTING

Plazmalifting je inovativní technologie buněčného omlazování, která dokáže zlepšit kvalitu pleti a její barvu, zjemnit ji, vypnout a vyhladit i hluboké vrásky – to všechno zcela přirozeně a bez chemických látek. Jak? Jednoduše: naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky totiž umí fungovat jako náruživý buněčný opravář a stimulátor. Dokáže unaveným buňkám nařídit obnovu a spravit ty poškozené, de facto tak dokáže pokožce zakázat stárnout a naopak přikázat mládnout.

Plazmalifting je evolučně nejvyspělejší a dosud nejčistější forma re-aplikace vlastní krevní plazmy, při níž se daří aktivovat až 90 % růstových faktorů, což je zhruba třikrát více, než jak účinné jsou všechny ostatní metody plazmaliftingu. Na rozdíl od jiných metod nepoužívá žádné chemické aktivátory ani aditiva, což eliminuje riziko alergických reakcí a jakékoliv individuální intolerance.

Ošetření plazmaliftingem je manuální technika vhodná pro kteroukoliv obličejovou oblast. Obohacená plazma (o krevní destičky) se při ní extrahuje ve dvou formách – tekuté a gelové. Pomocí tekuté plazmy se nejčastěji formou mezoterapie (tj. minijehličková technika výživy pleti) ošetřuje čelo, oční okolí, tváře, krk i dekolt. Pomocí gelové plazmy, která supluje funkci dermálních výplní, je možné korigovat i hluboké vrásky, nejčastěji na čele, kolem očí či úst, případně tzv. nosoretní rýhy.

Výsledky se dostavují už po jediném ošetření, a to už v průběhu zhruba tří týdnů (záleží zejména na rychlosti pacientova metabolismu), výraznějšího efektu je pak dosaženo po ošetření druhém. Pleť je po ošetření na pohled i pohmat jemnější, zdravější, víc hydratovaná a viditelně nasycená zdravím.  Svraštělá pokožka se vypíná, vrásky se vyhlazují a mizí například i tmavé kruhy pod očima. Kromě obličeje a některých tělesných oblastí se potenciálu ošetření využívá například také při léčbě řídnoucích a vypadávajících vlasů.

Slevu je možné uplatnit na pobočce v Praze 5 a Teplicích.

Pro uplatnění slevy je nutné sdělit při objednání náš promo kód. Kontaktní údaje naleznete na www.mediest.cz.

Pro uplatnění slevy se přihlaste

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial