Art Restaurant Mánes

ve spolupráci s VIPAPP přináší slevu 10%.

Kulturní, společenská a gastronomická historie tohoto objektu sahá až do roku 1930, kdy byl Mánes postaven na místě bývalých Šítkovských mlýnů pro tehdejší Spolek výtvarných umělců Mánes, který byl založen v roce 1887. Tento objekt sám o sobě láká návštěvníky svojí architekturou a vnitřní výzdobou k velkým kulturním, ale i kulinářským zážitkům.

Dnes jsou prostory nově zrekonstruované a plně respektují původní myšlenku propojení gastronomie s uměním. S kapacitou až 1500 osob je tento objekt jedním z největších v centru Prahy. Pořádáme nejrůznější společenské akce, degustace, výstavy, konference, oslavy či svatby.

www.manesrestaurant.cz

Restaurace nabízí znamenitou českou a francouzskou kuchyni v moderním pojetí pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Zahálky. Najdete zde neustálou výstavu uměleckých děl, včetně zachovalých stropních fresek od Emila Filly, které mají nevyčíslitelnou hodnotu. Máme to potěšení v našich prostorách vystavovat také unikátní klavír Steinway, na který v Mánesu ve 30. letech hrával slavný umělec Jaroslav Ježek. Byl vyrobený již v roce 1897 a po čtyři roky byl v péči restaurátorů. Pořádáme pravidelná večerní klavírní představení. Za hezkého počasí otevíráme rozlehlé venkovní terasy a nabízíme speciality z grilu.

Jak uplatnit slevu? Přihlaste se.

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial