Gothal Liptovská Osada

Tento výjimečný multifunkční areál, který poskytuje komfort pohodlného ubytování a množství sportovních a relaxačních aktivit v přilehlém komplexu vodního světa ve spolupráci s VIPAPP přináší

10% slevu z ceníkové ceny ubytování*,

a 30% slevu na ceníkové ceny vstupů do vodního světa pro UBYTOVANÉ hosty (2hodinový vstup do bazénů a 3hodinový vstup do bazénů a saun).*

Gothal, ideální místo pro aktivní odpočinek, je zasazen do nádherného prostředí Liptova na rozhraní Velké Fatry a Nízkých Tater a je vzdálen pouze 12 kilometrů od lyžařských svahů na Donovalech. Můžete si zde užít nejmodernější vodní svět (25 m plavecký bazén, relaxační a dětský bazén), wellness s 3 saunami (finská, parní, sanarium), masáže, beauty a relax (kosmetika, manikúra, pedikúra, vířivka, infrasauna, solárium, kolagen), stejně tak i sportovní aktivity (fitness s lezeckou stěnou, tenis, badminton, workout hřiště, bowling, golfový trenažér aj).

Oceníte komfortní ubytování v prostorných apartmánech Apartmánového domu Smrek *** s vlastní restaurací a kavárnou, nebo v stylových liptovských chalupách inspirovaných tradiční lidovou architekturou. Rychlé a chutné jídlo po koupání na Vás čeká v restauraci Vlnka s propojením na dětské hřiště a jen pár kroků od bazénů je k dispozici Aqua bar.

Slevu na ubytovací služby lze uplatnit na webu www.gothal.sk za použití slevového promo kódu.

Slevu na wellness uplatníte přímo na místě předložením ELEKTRONICKÉ VĚRNOSTNÍ KARTY VIPAPP** .

Pro zobrazení promo kódu se přihlaste

* Poskytované slevy není možné uplatnit v hlavní sezóně, tj. od 26.12. do 1.1. Není možné je kombinovat s jinými slevami. Slevy se nevztahují na zvýhodněné akční balíčky.

** Kartu naleznete v sekci Osobní údaje.

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial