CK Blue Style

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

VÝŠE SLEVY A JEJÍ PODMÍNKY:

Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1.11. 2019 do 31.10. 2020 včetně.

6 % FIRST MINUTE
Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu (platí pouze pro držitet

6 % LAST MINUTE
Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně (tzn. 8 a více dní).

Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů na kmenových pobočkách CK Blue Style nebo při prodeji přes www.blue-style.cz. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style.

Sleva se vztahuje pouze na osobu, která je držitelem věrnostní karty VIPAPP * a platí cenu za dospělou osobu. Sleva se nevztahuje na doprovodné osoby, které jsou uvedeny na jedné smlouvě o zájezdu spolu s osobou mající nárok na slevu (osoba mající nárok na slevu = držitel věrnostní karty VIPAPP).

Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.

Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Ticket benefit a případně dalšími typy poukázek.

Upozornění: Před uplatnění této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy za stálého klienta, seniora apod. Nabídka je platná pro všechny nově vytvořené smlouvy o zájezdu od 1.11.2019 do 31.10. 2020 včetně.

Jak čerpat benefit u partnera

Pro zobrazení se přihlaste

*  Kartu naleznete v sekci Osobní údaje.

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial