CK Blue Style

Díky exkluzivní spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Blue Style Vám nabízíme tyto slevy:

5% EUROVÍKENDY

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Pro uplatnění slevy je rezervace nutná minimálně 30 dní před plánovaným odletem včetně.

6% FIRST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu.

6% LAST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně.

11% KATALOGOVÁ CENA ZÁJEZDU

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.  Slevy se vztahují na osoby platící cenu za dospělou osobu (nelze tedy uplatnit na dětskou cenu či letenku) a na všechny doprovodné osoby platící cenu za dospělou osobu, které jsou uvedené na jedné smlouvě o zájezdu spolu s osobou mající nárok na slevu.

 

Upozornění: Před uplatněním této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy  za stálého klienta, seniora apod.

Preferujete osobní návštěvu pobočky CK Blue Style? V tom případě si připravte naši věrnostní kartu VIPAPP. Benefit je možné uplatnit pouze na zájezdy, které organizuje CK Blue Style a slevu je možné uplatnit pouze na kmenových pobočkách, nikoliv u obchodních zástupců. Při předložení ELEKTRONICKÉ VĚRNOSTNÍ KARTY VIPAPP* získáte slevu na těchto pobočkách, seznam ZDE.

Pro uplatnění slevy na webu www.blue-style.cz do kolonky Vaše zvláštní požadavky napište promo kód. Následně bude sleva odečtena.

*  Kartu naleznete v sekci Osobní údaje

Pro zobrazení promo kódu se přihlaste

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial