CK Blue Style

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Díky exkluzivní spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Blue Style Vám nabízíme tyto slevy:

6% FIRST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu.

6% LAST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně.

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.  Slevy se vztahují na osoby platící cenu za dospělou osobu (nelze tedy uplatnit na dětskou cenu či letenku) a na všechny doprovodné osoby platící cenu za dospělou osobu, které jsou uvedené na jedné smlouvě o zájezdu a současně na jednom pokoji spolu s osobou mající nárok na slevu.

 

Upozornění: Před uplatněním této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy za stálého klienta, seniora apod. Výše uvedenou slevu je možné uplatnit pouze na zájezd, který je hrazen hotově nebo bankovním převodem. Benefit tedy není možné uplatnit, pokud část zájezdu platíte poukazy společností Sodexo, Edenred a případně dalšími typy poukázek.

Preferujete osobní návštěvu pobočky CK Blue Style? V tom případě si připravte naši věrnostní kartu VIPAPP. Benefit je možné uplatnit pouze na zájezdy, které organizuje CK Blue Style a slevu je možné uplatnit pouze na kmenových pobočkách, nikoliv u obchodních zástupců. Při předložení ELEKTRONICKÉ VĚRNOSTNÍ KARTY VIPAPP* získáte slevu na těchto pobočkách, seznam ZDE.

Pro uplatnění slevy nejprve vyplňte poptávkový formulář a následně na webu www.blue-style.cz do kolonky Vaše zvláštní požadavky napište promo kód. Následně bude sleva odečtena.

Pro zobrazení promo kódu se přihlaste

*  Kartu naleznete v sekci Osobní údaje

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial