CK Blue Style

CK Blue Style patří mezi TOP 3 cestovní kanceláře v ČR specializující se na letecké dovolené. V nabídce CK najdete přes 30 destinací od tradičních středomořských až po ty exotické. Samozřejmě nechybí oblíbené hotely s konceptem Croco a Blue Clubů nebo hotely pouze pro dospělé. Tím však repertoár zdaleka nekončí. Nevybrali jste si? Nevadí! Dovolenou lze doslova ušít na míru, ať jsou vaše přání jakákoliv. Vysoká kvalita služeb a vaše naprostá spokojenost jsou zcela zásadní!

Díky exkluzivní spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Blue Style Vám nabízíme tyto slevy:

6% FIRST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu.

6% LAST MINUTE

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Rezervace nutná minimálně 7 dní před plánovaným odletem včetně.

Platí z konečné ceny zájezdů. Uplatnit lze jen na osoby platící cenu za dospělou osobu. Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy, které jsou organizované CK Blue Style. Sleva není kombinovatelná s žádnými dalšími slevami vyhlášenými CK Blue Style nad rámec slev, které jsou uvedeny v aktuálním katalogu CK Blue Style. Slevy není možné poskytnout zpětně.  Slevy se vztahují na osoby platící cenu za dospělou osobu (nelze tedy uplatnit na dětskou cenu či letenku) a na všechny doprovodné osoby platící cenu za dospělou osobu, které jsou uvedené na jedné smlouvě o zájezdu a současně na jednom pokoji spolu s osobou mající nárok na slevu.

 

Upozornění: Před uplatněním této benefitní slevy jsou z konečné ceny nejprve odečteny případné další slevy např. slevy za stálého klienta, seniora apod.

Preferujete osobní návštěvu pobočky CK Blue Style? V tom případě si připravte naši věrnostní kartu VIPAPP. Benefit je možné uplatnit pouze na zájezdy, které organizuje CK Blue Style a slevu je možné uplatnit pouze na kmenových pobočkách, nikoliv u obchodních zástupců. Při předložení ELEKTRONICKÉ VĚRNOSTNÍ KARTY VIPAPP* získáte slevu na těchto pobočkách, seznam ZDE.

Pro uplatnění slevy nejprve vyplňte poptávkový formulář a následně na webu www.blue-style.cz do kolonky Vaše zvláštní požadavky napište promo kód. Následně bude sleva odečtena.

Pro zobrazení promo kódu se přihlaste

*  Kartu naleznete v sekci Osobní údaje

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial