Mercedes

Uživatelé portálu VIPAPP mají jedinečnou příležitost získat slevu 7 % z ceníkové ceny nového vozu.

Společnost S. & W. Automobily s.r.o. je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel Mercedes-Benz již od roku 1996, nyní se sídlem v Jenišově u Karlových Varů a zastoupením v Ústí nad Labem.

Společnost Vám mimo tuto nabídku zajistí i operativní leasing…prostě jen jezdíte. Posaďte se za volant vozu, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou. A dopřejte si jedinečný zážitek z jízdy.

Po předložení ELEKTRONICKÉ VĚRNOSTNÍ KARTY * sleva ve výši 7 % z ceníkové ceny nového osobního vozu Mercedes-Benz od autorizovaného prodejce a opravce S. & W. Automobily s.r.o. Pokud si přejete být nejprve kontaktováni autorizovaným prodejcem, vyplňte poptávkový formulář s Vaším dotazem.


Slevu nelze kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami, pakety a zvýhodněnými na nová vozidla Mercedes-Benz, na jeden vůz lze uplatnit pouze jednu slevu, slevy nelze sčítat. Uvedená sleva se nevztahuje na nabídku operativního leasingu. Slevu uplatňujete pouze u společnosti S. & W. Automobily s.r.o.

Pro zobrazení poptávkového formuláře se přihlaste

Více informací na suw.operativni-leasing-mercedes.cz

*  Kartu naleznete v sekci Osobní údaje

Sledujte nás a sdílejte nabídky našich partnerů na VIPAPP!

Facebook
Facebook
LinkedIn
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial