Zonky

VIPAPP vám nově nabízí možnost půjčit si u Zonkyho za parádních podmínek.

Zonky zprostředkovává půjčky lidem od lidí. Funguje online a nepronajímá si drahé pobočky. Proto může nabídnout bezkonkurenční úroky, které startují už na 3,99 %. A jen pro vás má navíc Zonky v rukávu benefit v podobě odpuštění poplatku 2 % z půjčené částky, to je v průměru 2.700 Kč !

Půjčky i refinancování

Zonky vám pomůže i s refinancováním nevýhodných půjček nebo kreditek. Více než 70 % refinancujících zákazníků získá příjemný úrok mezi 3,99 % až 5,99 %. A to stojí za to!

Lidé a Zonky

Jirka refinancoval nevýhodný úvěr na auto. Jeho banka ho totiž za mimořádnou splátku úvěru odměnila pokutou ve výši 500 Kč. Jirkovi se daří dobře a rád by úvěr splatil co nejdříve. Zonky mu na rozdíl od banky pod nohy klacek nehodil, a tak kromě výhodnějšího úroku získal i možnost posílat mimořádné splátky.
Petr podniká už 23 let a do banky moc nepasuje. Prodává HD projektory, které udělají z obýváku kinosál. Rozdíl mezi takovou projekcí a běžnými velkými obrazovkami ale musí zákazníci vidět na vlastní oči. Na vysněné převáděcí studio si Petr půjčil právě u Zonkyho.

Pro zobrazení vstupu do Zonky se přihlaste

Kompletní informace o podmínkách služby Zonky s.r.o. a všechny dokumenty najdete zde.

Společnost Zonky s.r.o. je registrována u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial