Zonky

VIPAPP vám nabízí možnost půjčit si u Zonky za parádních podmínek.

Zonky zprostředkovává půjčky lidem od lidí. Funguje online a nepronajímá si drahé pobočky. Proto může nabídnout bezkonkurenční úroky, které startují už na 2,99 %. A jen pro vás má navíc Zonky v rukávu benefit v podobě odpuštění poplatku 2 % z půjčené částky. Celou půjčku tak zařídíte zdarma.

O Zonky

Zonky.cz je unikátní česká peer-to-peer (P2P) služba. Díky tomu, že Zonky funguje online, zařídíte půjčku levněji než v klasické bance a nemusíte nikam chodit. Vše zařídíte online za pár minut a peníze na účtu můžete mít už za 5 minut. Nepotřebujete žádného ručitele, nemusíte se bát skrytých poplatků a kdykoliv můžete půjčku splatit předčasně zdarma. Celá služba funguje naprosto anonymně pod dohledem České národní banky. Zonky patří do finanční skupiny PPF a lidé si už zde půjčili více než 6,5 miliardy korun.

Do banky už pro půjčku chodit nemusíte. Výhodnější je půjčit na Zonky přímo od lidí. Díky moderním technologiím si můžete jednoduše půjčit na Zonky. Díky tomu, že Zonky funguje online, zařídíte půjčku pohodlně a levněji než v klasické bance.

 

Na Zonky můžete předčasně splatit zdarma

Na stránce zonky.cz stačí vyplnit nezávaznou poptávku a okamžitě dostanu férovou nabídku. Sami si nastavíte, kolik chcete měsíčně splácet. Půjčit si můžete od 20 000 do 750 000 Kč na dobu 6 měsíců až 7 let. Předčasné splacen a mimořádné splátky jsou na Zonky zdarma.

 

Levněji než v bance

Půjčit si můžete na nové auto, na vybavení domácnosti nebo na vzdělání pro své děti. Zároveň si můžete svůj současný úvěr na Zonky refinancovat a ušetřit díky výhodnějšímu úroku. Na Zonky můžete získat úrok od 2,99 %.

 

Jednoduché a bezpečné

Důvodů je několik. Nemusíte nikam chodit a všechno zvládnete za pár minut. Navíc vystupujete anonymně, tudíž se nemusíte bát, že o vás lidi budou vědět více věcí, než sami chcete.

Měsíčně splácíte jen jednu splátku. Smlouvu uzavíráte jen se Zonky, kde také splácíte vaši půjčku. Zonky zaplacenou splátku rozdělí a pošle mezi investory, kteří ve vás vložili důvěru.

 

LEGAL LINE – REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD:

Nejnižší úrok na Zonky je 2,99 % p. a. a více než ½ našich zákazníků s půjčkou ve výši 150 000 Kč získá na Zonky úrok do 5,99 % p. a. RPSN pro tuto reprezentativní půjčku je 7,04 %, splátka 2 958 Kč, poslední splátka 2 894 Kč a jednorázový poplatek 2 % (zde 3 000 Kč). Celkem zákazník zaplatí 177 416 Kč za 5 let.

Jirka refinancoval nevýhodný úvěr na auto. Jeho banka ho totiž za mimořádnou splátku úvěru odměnila pokutou ve výši 500 Kč. Jirkovi se daří dobře a rád by úvěr splatil co nejdříve. Zonky mu na rozdíl od banky pod nohy klacek nehodil, a tak kromě výhodnějšího úroku získal i možnost posílat mimořádné splátky.
Petr podniká už 23 let a do banky moc nepasuje. Prodává HD projektory, které udělají z obýváku kinosál. Rozdíl mezi takovou projekcí a běžnými velkými obrazovkami ale musí zákazníci vidět na vlastní oči. Na vysněné převáděcí studio si Petr půjčil právě u Zonkyho.

Pro zobrazení vstupu do Zonky se přihlaste

Kompletní informace o podmínkách služby Zonky s.r.o. a všechny dokumenty najdete zde.

Společnost Zonky s.r.o. je registrována u České národní banky jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial