Často kladené dotazy

Nabízíme Vám dvě možnosti registrace:

  1. Základní BEZPLATNÁ REGISTRACE VIPAPP ÚČTU
  2. Pokročilá  JEDNORÁZOVĚ PLACENÁ REGISTRACE VIPAPP PRO

V obou případech je nejprve nutné vyplnit Váš e-mail a heslo. Následně obdržíte ověřující zprávu na Vámi uvedený e-mail a kliknutím na odkaz ověříte správnost Vaší e-mailové adresy, čímž registraci dokončíte. Budete přesměrování zpět do VIPAPP přímo do sekce přihlášení.

Pro úspěšné dokončení registrace VIPAPP PRO je nutné vyplnit veškeré povinné informace v sekci Osobní údaje a zaplatit administrativní poplatekpostup naleznete ZDE.

Pro úspěšné dokončení registrace VIPAPP PRO je nutné zaplatit jednorázový administrativní poplatek v hodnotě 500 Kč (vč. DPH). Prosíme o řádné uhrazení této částky do 14 dnů po registraci nebo upgradu na níže uvedený bankovní účet. V opačném případě zůstanete registrován jako uživatel VIPAPP.

Číslo účtu: 5080117235/5500
Variabilní symbol: Vaše identifikační číslo (Naleznete v Osobních údajích)
Částka: 500 Kč

Stačí navštívit sekci Osobní údaje, kde je třeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou, tedy všechna povinná pole, údaje uložit a kliknout na tlačítko Stát se PRO. Následně je nutné zaplatit administrativní poplatek dle tohoto návodu. O aktivování účtu PRO budete informováni prostřednictvím e-mailu.

Jak se přihlásit k Vašemu účtu nebo se z něj odhlásit? Přihlášení je možné provést pomocí tlačítka Přihlásit v horním pravém rohu stránky. Odhlásit se pak můžete v sekci Osobní údaje nebo v horním pravém rohu stránky pomocí tlačítka Odhlásit se.

Věrnostní karta VIPAPP je určena k prokázání členství ve VIPAPP PRO. Všichni uživatelé VIPAPP PRO kartu obdrží na korespondenční adrese, kterou zadali při registraci. Díky ní získáte slevy na produkty a služby na kamenných pobočkách partnerských společností a na místech označených naší samolepkou. 

VIPAPP si můžete stáhnout i jako mobilní aplikaci do svého telefonu či tabletu. Aplikaci pro zařízení iPhone naleznete ZDEpro zařízení s operačním systémem Android naleznete ZDE.

Napište nám na email: info@vipapp.cz nebo volejte na +420 222 390 000. Jsme také online na našem chatu.

Zažádat může každý! Partneři se do jednotlivých sekcí vybírají na základně interních pravidel. Obeznámeni budete v každém případě. Poptávkový formulář naleznete v sekci Pro firmy.